אודותינו

אודותינו

מקום אחד לכל פתרונות ההעסקה הגלובליים

חברת רילוקיישן סורס הינה ספקית פתרונות העסקה גלובליים לצמיחה מהירה של חברות ישראליות בלמעלה מ- 70 מדינות ברחבי העולם, וכן מסייעת להתרחבותן של חברות גלובליות אל ישראל.

לקוחותינו מגיעים ממגוון רחב של תעשיות כגון הייטק, טלקום, ביוטק, נדל"ן, בנייה, חקלאות, מוצרי צריכה, ועוד. אנו עובדים עם חברות סטארט-אפ הזקוקות לפתרונות מהירים ויצירתיים, וכן עם תאגידים גדולים, הזקוקים למערך שוטף של ניהול שירותי העסקה במספר מדינות.

האתגר האמיתי של חברות ישראליות בחו"ל

לאחר כ- 10 שנות ניסיון בתחום, אנו יודעים היטב כי האתגר הגדול של חברות ישראליות, מעבר לצורך בפתרון אד-הוק להעסקה בקוריאה או בסין מהיום למחר, הוא גם בניהול השוטף של מערך העובדים במדינות הזרות.

ההתמודדות עם חוקים ורגולציות מורכבים, הקושי בהבנת השפה, התרבות והתנהלותן של רשויות החוק המקומיות, כמות המשאבים, כוח האדם והזמן היקר המושקעים בהבנת כללי המשחק במדינות זרות- כל אלו הפכו לעקב אכילס אצל כל חברה המבקשת להתרחב למדינה זרה.

רילוקיישן סורס מספקת מענה לאתגרים הללו, ומסייעת לחברות ישראליות להתמקד במכירות, בצמיחה ובהתרחבות.

למה אתנו?

כל צרכי ההעסקה שלכם במקום אחד

החל מהכנת תשתית, דרך ניהול שוטף וכלה בצמצום משמעותי של חשיפה לתביעות, רילוקיישן סורס מאפשרת לכם שקט תעשייתי בכל שלב בניהול ההעסקה בכל מדינה בה תרצו לפעול. שירותינו חוסכים לכם זמן, עלויות וכוח אדם יקרים, ומעניקים לכם כתובת אחת לניהול כלל צרכי ההעסקה שלכם בפשטות, ביעילות, וכמובן – בעברית.

הענקת השירותים על בסיס פלטפורמת Papaya Global

כלל השירותים של רילוקיישן סורס ניתנים על בסיס הפלטפורמה הגלובלית של פאפאיה, המאפשרת איחוד דו"חות, שקיפות ומידע זמין (בהתאם לתקנות ה- GDPR) לניהול מקיף ומדויק של כל צרכי ההעסקה שלהם בחו"ל דרך ממשק קל ונוח לשימוש.

נגישות עמוקה לשטח ושותפות עם ספקים מובילים

היכרותנו המעמיקה עם הרשויות במדינות השונות וכן מערך הספקים הנרחב שלנו ביותר מ- 70 מדינות, מאפשרים לנו נגישות יוצאת-דופן לטיפול מהיר ומקיף בכל סיטואציה שעלולה לצוץ, עם מיטב המומחים המקומיים.

 

במלים אחרות, השילוב הקריטי בין הידע והניסיון הגלובלי של צוות המומחים ברילוקיישן סורס, לבין יכולות ביצוע מקומיות בשווקי המטרה מאפשרים ללקוחותנו לבחון היטב את התנאים, העלויות ומסלולי הפעולה לשם קבלת החלטה מושכלת והקטנת הסיכונים בעת הקמת פעילויות חדשות בחו"ל.

 אז במקום לחרוק שיניים, להסתבך עם הרשויות, לספוג קנסות, להסתכן בחשיפה לתביעות ולהשקיע סכומים מוגזמים וזמן יקר בלקרוא דוחות בשפות זרות –

הגיע הזמן להתמקד במה שחשוב – הצמיחה העסקית של החברה שלכם.

אנחנו כבר נטפל בכל השאר.

נשמח לשתף אתכם בידע שלנו, ולסייע בכל סוגיה.

לפרויקטים נבחרים לחץ כאן

להיכרות עם הצוות לחץ כאן