הצוות

הצוות

עינת גז, מייסדת

עינת מתמחה בתחום הרילוקיישן כבר למעלה מעשור וליוותה פעילויות של חברות בינלאומיות רבות ברחבי העולם, הן בגיוס והקמת צוותים והן בבניית תוכניות תגמול ומדיניות רילוקיישן ותפעול מלא של רילוקיישנים. נחשבת כיום לאחת מהמומחיות בתחום הרילוקיישן בישראל, ממקימי איגוד הרילוקיישן הישראלי וכותבת תדיר בתחומי הרילוקיישן בעיתונות הישראלית. טרום הקמת החברה שימשה עינת סמנכ"לית תפעול ומשאבי אנוש בקבוצת אחזקות גלובלית בעלת פעילות ענפה במדינות מתפתחות. בוגרת BA מהאוניברסיטה הפתוחה, ודוברת עברית, צרפתית ואנגלית. 
ענבל תמיר

ענבל תמיר, מנכ"ל

לענבל ניסיון עשיר בתחומי רילוקיישן ומשאבי אנוש גלובליים. היא הייתה ממקימיה של חברת רילוקיישן סורס ובמשך שבע שנים ניהלה את מחלקת ההשמה,וליוותה מאות חברות ועובדים בתהליכי רילוקיישן.במהלך שלוש השנים האחרונות הייתה בתפקיד סמנכ״ל משאבי אנוש וחברת הנהלה של חברת איפקט אייר, והייתה אחראית על בניית תשתית משאבי האנוש של החברה וניהול משימות רילוקיישן של עובדים כחלק ממערך הפרוייקטים הגלובליים של החברהלענבל תואר ראשון במזרח אסיה וסוציולוגיה ותואר שני במדעי הניהול מאוניברסיטת תל אביב, בעברה התגוררה בסין ודוברת עברית, אנגלית וסינית

לירן דאודי, מנהל הכספים

רואה חשבון, בוגר תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מהאוניברסיטה הפתוחה ותואר שני עם התמחות במימון מהמכללה למנהל. מנהל את מחלקת הכספים וההעסקה של החברה. ללירן ניסיון רב בייעוץ כלכלי וליווי רגולטורי לחברות פרטיות וציבוריות בישראל.
מורן פישר

מורן פישר, מנהלת קשרי לקוחות

 

בוגרת תואר שני במנהל עסקים ותואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת ת"א.בעלת נסיון רב עם לקוחות עסקיים וגופים פיננסיים גדולים.מנהלת את תחום קשרי לקוחות של החברה בארץ ובחו"ל. במסגרת תפקידה מנהלת קשר ישיר ורציף עם לקוחות, ספקים ועובדים מסביב לעולם 
רשל סטוטלנד

 

רשל סטוטלנד –מנהלת פרוייקטים

 

בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות במסלול האקדמי של המכללה למנהל, בעלת נסיון בניהול תקציבים.בעבר הייתה מנהלת כספי פרוייקטים בתחום הנדל"ן. כיום רשל מנהלת פרוייקטים פיננסיים הכוללים הובלת תהליכי העסקה גלובליים וניהול פרוייקטים פיננסיים מול ספקים ושותפים אסטרטגיים של החברה. 

בת אל חבושה, מנהלת תחום הנהלת חשבונות וחשבות שכר בחברה

מסיימת תואר ראשון בחשבונאות ומנהל עסקים במכללה האקדמית קריית-אונו. בתאל מנהלת את תחום הנהלת החשבונות וחשבות השכר בחברה, ובנוסף אחראית בייעוץ על נתוני עלויות השכר והמחייה ברחבי העולם עבור היוצאים לרילוקיישן. 
 ליזי

ליזי לוי – מנהלת פרוייקטים

 בוגרת תואר ראשון בכלכלה וניהול מהמכללה האקדמית ת"א יפו. בעלת נסיון בניהול ובקרה תקציבית. בעבר היתה שליחה מטעם הסוכנות היהודית בארה"ב. כיום ליזי מנהלת את תחום ההעסקה של החברה בחו"ל, במסגרת תפקידה מנהלת קשר ישיר ורציף עם לקוחות, ספקים ועובדים מסביב לעולם.