ניהול משאבי אנוש גלובליים

ניהול משאבי אנוש גלובליים

כמנהלי משאבי אנוש בשוק תחרותי בזירה הבינלאומית, אתם ודאי יודעים שכוח האדם האיכותי הוא הגורם המכריע להצלחת הארגון. לכן, על חברה המעוניינת בניהול המשאב האנושי שבה בצורה אפקטיבית ויעילה המובילה לצמיחה מקומית וגלובלית כאחד לוודא כי אופן הניהול והאסטרטגיה שבבסיסו נבנה בצורה מקיפה ומתאימה.

ניהול צוותים בעולם העסקים הגלובלי מצריך זמן רב ותשומת לב לכל הפרטים – קטנים כגדולים מצד מחלקות משאבי האנוש בארגונים המעוניינים לגדול ולהתפתח בחו"ל ועבור כאלו המעוניינים בפתיחת עסק חדש בחו"ל.

ניהול לא מקצועי המושתת על אסטרטגיה שגויה עשוי להוביל לעכובים בתהליכי המעבר ליעד החדש, ניהול כושל ולא מוצלח של כוח האדם העובר לשם, חוסר אפקטיביות ואי עמידה במשימות ולבסוף אף לכשלון התהליך כולו.

ניסיון הצוות בעבודה בסביבה בינלאומית, הבנה של האתגרים הספציפיים בטריטוריות השונות וכן ניסיון בסביבות עסקיות וארגוניות שונות מגבירים את יכולת הניבוי ומשפרים את אחוזי ההצלחה.

רילוקיישן סורס מתמחה בניהול משאבי אנוש גלובליים בישראל ומחוצה לה. ההתמחות שלנו כוללת הכרה מלאה אודות סביבת העבודה והצרכים הגלובליים מתוך השטח ביעד הרילוקיישן. אנו ברילוקיישן סורס יודעים לתת מענה עבור הצרכים של כל ארגון, חברה או עסק המעוניינים לנהל את מצבת כוח האדם שלהם באופן יעיל ואפקטיבי ובצורה קונסיסטנטית לאורך כל הדרך.

רילוקיישן סורס מלווה בהצלחה מזה שמונה שנים חברות ישראליות ובינלאומיות בעולם התעסוקה הבינלאומי. ניהול משאבי אנוש גלובליים הינו חלק מהותי בחברות הפועלות מסביב לגלובוס הזקוק להתייחסות מיוחדת ולא פעם ייעוץ מטעם מומחים אשר יתוו את דרכי הניהול הנכונות עבור ההון האנושי שלכם. דרך העבודה שלנו כוללת הנחיה פרטנית של מנהלי משאבי האנוש של החברה עד ליישום מלא של התהליך.

אנו נותנים שירותים מלאים הכוללים: 

  • פתרונות העסקת עובדים ברחבי העולם
  • הפקת סקרי עלויות מחייה

  • ניהול תקציבים בחו"ל

  • בניית חוזי עבודה ומסגרות שכר

  • התאמת הצעות שכר לרילוקיישן

  • מתן מידע שוטף ומעודכן לניהול פעילות בינלאומית

  • ליווי מלא של העובד ומשפחתו ומתן שירותים במדינת היעד

  • מוקד שירותי חירום 24/7

אם יש לכם פעילות בינלאומית, אנו מזמינים אתכם לשמוע על דרכי הניהול הייחודיות שלנו לניהול הפעילות הגלובלית שלכם.

להמשך קריאה אודות פרויקטים נבחרים לחץ כאן