אודותינו

אודותינו

רילוקיישן סורס הינה מובילת שוק במתן פתרונות משאבי אנוש גלובליים. החברה מלווה חברות ישראליות וזרות בהקמת פעילויות חדשות ובהגדלת פעילויות קיימות בארץ ובחו"ל. 

צוות רילוקיישן סורס מביא עימו ניסיון רב שנים בעבודה בסביבה בינלאומית כמו גם היכרות והבנה של שווקי עבודה מקומיים ותהליכי עבודה בארצות יעד שונות, העוזרים בהגדלה של יכולת הניבוי ובהקטנת סיכונים. השילוב בין הידע והניסיון הגלובלי של הצוות, לבין יכולות ביצוע מקומיות בשווקי המטרה, מאפשרים ללקוח בחינה מוקדמת של כלל התנאים, העלויות ומסלולי הפעולה וקבלת החלטה מושכלת.

רילוקיישן סורס פועלת במגוון תעשיות, ביניהן חברות הייטק, אינטרנט, טלקום, ביוטק, נדל"ן, בנייה, חקלאות, מוצרי צריכה, תעשייה ועוד.

רילוקיישן סורס נוסדה מתוך ההבנה כי רילוקיישן הינו צורך עסקי גובר אשר דורש מומחיות. רילוקיישן מורכב מהרבה פרטים אשר רק חיבורם הנכון יחדיו והסתכלות על התמונה הכוללת יוצר פתרון מלא.

החברה שמה לה למטרה להוות גוף מקצועי ומוביל בישראל בנושאי רילוקיישן ולשמש כמקור ידע לחברות ולעובדים על מנת לבנות תהליך רילוקיישן נכון - החל משלב התכנון ועד לחזרתו של העובד מהרילוקיישן.

אנו מאמינים כי ידע הינו כח ועל כן אנו שמחים לחלוק את הידע הרב שלנו בתחום עם לקוחותינו ולתרום לכך כי הרילוקיישן ינוהל בצורה הטובה ביותר, תוך הבנת הפרטים ובניית פתרונות מתאימים.

רילוקיישן סורס עוסקת מעבר לפעילותה העסקית השוטפת בארגון, בימי עיון וכנסים כדי לייצר דיון פתוח ולהעביר ידע מקצועי בתחום הרילוקיישן.

נשמח לשתף אתכם בידע שלנו, ולסייע בכל סוגיה.

לפרויקטים נבחרים לחץ כאן

להיכרות עם הצוות לחץ כאן